üsküdar ikinci el eşya

 İKİNCİ EL EŞYA ÜSKÜDAR

TÜM İKİNCİ EL EŞYALARINIZI DEĞERLENDİRİYORUZ.

BUZDOLABI, ÇAMAŞIR MAKİNASI, LCD TV, LAPTOP, OTURMA GRUBU V.S. ÜRÜNLERİNİZ YERİNİZDEN DEĞERİNDE ALINIR.

 0539 655 63 63 ÖMER DAL

Üsküdar İkinci El Eşya

Üsküdar İkinci El Eşya Alanlar;

İstanbul’da yaşıyorsunuz, ikinci el eşyaya ihtiyacınız varsa tüm bu ihtiyaçlara karşılık veren güvenilir tecrübeli kullanılmış eşya alan firmalar oldukça fazla. 2.el eşya alan yerlerden bahsederken ikinci el eşya spot ve antika alıcısı şimdilik İstanbulda faliyet gösteren eski eşya alanlar safında yer alır. Anadolu yakasında antika istanbul en çok bilinen eşya alım satım alanında hareketlilik olan yer diyebiliriz.Spot eşyalar bir çok spotçular çarşısı yanında bir çok yerde satılar bulunuyor. Spot eşyanın çok aktif olduğu Yenibosna odak noktası denebilir. 2.el eşya alanlar olarak bu ilçede yıllardır faaliyet göstermekteyiz. İstanbul Anadolu yakasının en yaşanabilir yerlerinden olan Üsküdar her yönüyle örnek bir yer ve olmayada devam ediyor. Üsküdar ikinci el eşya bu ilçeye oldukça önemsiyor bunun bir çok nedeni var tarihi yapıların çok olması, İstanbul boğazında yer alması ve avrupa bölgesi geçiş güzergahında bulunması, Aziz Mahmud Hüdai gibi evliyaların türbelerinin bulunması buradaki manevi havayı artırmakta bahsettiğimiz üzere insanlarının muhafazakar olması vatan sever olması her Müslüman Türk için olduğu gibi bizim içinde önemli. Hizmet götürdüğümüz komşu ilçeler: Ataşehir, kadıköy , ümraniye, Beykoz’dur. Tüm bu bölgeye hakim olan Hepsi ikinci el eşya gün aşırı servis götürmektedir.

Üsküdar ikinci el eşya

Bölge tarihi dolasıyla Üsküdar’dan antika eşya alımı diğer ilçelere göre daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Osmanlı dönemi antik eşyalar için satış talebi gelmektedir. İkinci el eşyada ise öncelikle ikinci el mobilyalar “koltuk, çekyat, oturma grubu, ikinc el yatak odası, ikinci el yemek odası” ikinci el beyaz eşyalar “ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi ve ikinci el fırın” olarak sayabiliriz. Aslında ikinci el eşyaları iki sınıfa ayırmak mümkün. 1. Ev eşyaları, 2. Ofis eşyaları. Eski eşya veya spot eşya satanlardan ev kurarken faydalanmak madden sizi çok rahatlatır çünkü fiyatlar neredeyse onda biri seviyesinde. Kullanılmış ofis eşyaları alarak iş yeri kurmak gerçektende çok kolay zahmetsizce ayağınıza kadar hemde garantili olarak ulaşıyor size kalan sadece beğenmek. Üsküdar merkez yanında tüm mahalle ve semtlerinden bizi arayıp eşyalarınızı satmanız mümkün. Üsküdar ikinci el eşya olarak ilçenin mahalle ve semtleri için de temsilciliklerimiz bulundurulmaktadır.
Aşağıdaki listeden ikinci el eşya temsilciliklerimizin bulunduğu bölgelere göz atabilirsiniz :

Çamlıca, Selamsız, Paşalimanı, Fıstıkağacı, Vaniköy, Haydarpaşa, Nakkaştepe, Doğancılar, Pazarbaşı, Bağlarbaşı, Harem, Aziz Mahmut Hüdayi, Küçüksu, Mehmet Akif Ersoy, Kandilli, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Güzeltepe, İcadiye, Acıbadem, Kirazlıtepe, Kısıklı, Kuleli, Kuzguncuk, Küçükçamlıca, Ahmediye, Küplüce,· Altunizade, Mimarsinan, Muratreis, Salacak, Selamiali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Zeynep Kamil, Valide-i Atik, Yavuztürk ikinci el eşya.

İkinci el eşya alanlar

Sektörün öncülerinden olan www.antikaistanbul.com , profesyonel ve güven veren hizmet anlayışıyla hep ön planda olmayı başarmıştır. İkinci el beyaz eşya, 2.el mobilya, antika eşya alanlar içinde en temiz ve kaliteli eşya almayı, satmayı hedefler. Antika eşyalar, antika el dokuma halısı, antika tablo, antika çini, antika ahşap işlemeli eşyalar ve diğer antikalar konusunda uzmandır. Bu alanda çeyrek asırı deviren ANTİKA İSTANBUL İkinci El Eşya adındanda anlaşılacağı üzere sadece ikinci el eşya alır ve satar spot ve yeni eşyalar ile ilgilenmez. Ofis mobilyaları; ofis koltuğu, ofis masası, ofis sandalyesi gibi top yekün ofis eşyalarını bulundurur. Beyaz eşyalar; ikinci el buzdolabı, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el çamaşır makinesi, 2.el fırın sürekli aldığımız eşyalardandır. İkinci el mobilyada ise ikinci el koltuk, ikinci el çekyat, ikinci el baza, ikinci el yatak, ikinci el yatak odası, ikinci el yemek odası, ikinci el oturma gruplarını saymak mümkün.

Temsilcilikleri bulunan İstanbul İlçeleri;

 

TEL : 0539 655 63 63   Ömer