Antikalar

ANTİKA HAKKINDA HERŞEY

(( ANTİKA olduğunu düşündüğünüz  Ürünü Eğer SATMAK istiyorsanız TEKLİF istemeyiniz.  Hiç Bir ANTİKACI basamak olmamak için Fiyatvermek istemez. Her ürünün Belirli bir fiyat aralığı vardır. 

Bazı Alışveriş sitelerinin Antika kategorisindeki Fiyatlar, Antika Alıcılarını ve Satıcılarını Olumsuz Etkilediğinden, (50 TL lik Dikiş Mk. 50 Bin TL Fiyat İsteyen; ve izin veren sitelerden) Antika Alışverişi Kısıtlanıyor, satıcının aklı karışıyor. 
Elinizdeki ANTİKANIN DEĞERİNİ öğrenmek istiyorsanız  EXPERTİZ ÜCRETİNİ ödeyerek Kesin bir FİYAT alabilirsiniz. ))) 


(((Dikiş makinası, Eski t.c.d.d. cep saatleri, gelişi güzel toplanmış pul ve para koleksiyonları, oymalı koltuk ve vitrinler, lüks lambalar, radyolar, bakır ürünler, v.s. gibi SERİ ÜRETİMİ olan Ürünlerin MADDİ değerleri yoktur.)))

 

 

0539 655 63 63 


ANTİKA : Eski zamanlardan kalma, tarihi değeri olan ve nadir bulunan yapıldığı dönemin izlerini taşıyan, usta sanatkarlar tarafından işlenen el ve emek sarfedilen ürünlerdir. 

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ.

www.antikaistanbul.com/urunler

RESTORASYON VE NAKLİYE ÜRÜNLERİN CİNSİNE GÖRE FİYATLARDA DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR. 

MESAJ GÖNDER         İLETİŞİME GEÇ    

hareketli-ok-8.gif

ÖNEMLİ UYARI LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ !

*Bende şu var ne kadar eder, *Sizin teklifiniz ne, *Aynısı şu sitede şu fiyat, gibi Fiyat araştırması yapmak için lütfen Expertizlerimizi Telefonda meşgul etmeyiniz.

Sayfa sonundaki Belgeseli İzleyerek Antikalar hakkında bilgi alabilirsiniz.


ANTİKA İSTANBUL

    Antikayı yeni nesillere aktarabilmek, parçası olduğumuz bu müthiş tarihi daha çok kişiyle paylaşmak ve geçmişin günümüzü aydınlatması için faaliyet göstermeye başladık.

    ANTİKA İSTANBUL´ den beri ÜSKÜDAR´ da Antikaya ilgisi olanların, koleksiyonerlerin, dekorasyoncuların ve antika ticareti ile uğraşan esnafların aradıklarını bulabilecekleri, ellerindeki  eserleri değerlendirebilecekleri bir mekan olmanın yanı sıra          ´´ Mirasımıza Sahip Çıkmak ´´ düşüncesi ile mobilyadan küçük objelere ve tüm dünya ülkelerinin dekorasyon ürünlerini bulabileceğiniz, tamir, bakım ve restorasyon işlerini tecrübeli ustalarımız tarafından yaptırabileceğiniz bir firmadır. 

    Şirketimiz 1994 yılından itibaren Avrupa ülkelerinden kültürümüze ait Antik eserlerin ithalinin yanı sıra diğer ülkelerin kültür ve sanatını taşıyan antika ürünlerin genelinin ithalini yaparak müşterilerimizin ve antika sektöründe faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

FİRMAMIZ HER GÜN 09:00 - 19:00 ARASI HİZMET VERMEKTEDİR. MESAJ GÖNDER  

  

ANTİKALIRINIZ DEĞERİNDE ALINIR